Ana Sayfa İlaçlama Halı Temizliği Ofis Temizliği İnşaat Sonrası Endüstriyel
Hizmetlerimiz

Ofis Temizliği
Dış Cephe Temizliği
Cam Temizliği
Halı Yıkama Hizmetleri
Endüstriyel Temizlik
Ilaçlama Hizmetleri
Banka Temizliğ
i
Fabrika Temizliği

Kurumsal Temizlik
Koltuk Temizliği
Devamı için

 
Püf Noktası
. Çaydanlığınızın içinde biriken kireç tortusunu temizlemek için, 15 dakika kadar içinde sirke kaynatin.
. Sürahinizin dibi kir tutmuş ise, içine bir avuç tuz ile sirke koyup çalkalayınız, tertemiz olacaktir.
. Bakır kaplarınızı parlatmak için bir bezi sirke ile hafifçe ıslatıp, bakırı ovun.

Devamı için
İlaçlama

Böcekler ve haşereler yaşadığımız mekanın istenmeyen canlılarıdır.Böcekler ve haşereler tiksinti duyma özelliğinden dolayı insanlarda psikolojik etkilerin oluşmana neden olur.Ayrıca bu böcek ve haşere türleri sarılık,tifüs,tifo ve sıtma gibi hastalıkların oluşmasına ve yayılmasına kaşıntı ,böcek ısırığı,kızarma,ağrı gibi fiziksel şikayetlerin oluşmasınada neden olurlar.

Hastalık taşıyan böcekler ve haşereler yaşadığımız mekanlarda sağlığımızı tehdit eden en önemli faktörlerden birisini oluşturmaktadır.Haşere ilaçlama ile hem bu zararlılardan kurtulmuş oluruz ,hemde kendimizin ve çevremizde yaşayanların sağlığını güvence altına almış oluruz.

İlaçlama hizmeti verdiğimiz alanlar:
kokusuz ilaç, kokulu ilaç , jel ilaç , jel uyguluma
ev ilaçlaması,iş yeri ilaçlama,okul ilaçlama ,fırın ilaçlama,bina ilaçlama,otel ilaçlama,fabrika ilaçlama,tesis ilaçlaması,bodrum ve çatı ilaçlama,bar ilaçlama,disko ilaçlama,hastane ilaçlama,pastane ilaçlama,vakıf ilaçlama,şirket ilaçlaması,plaza ilaçlama,kanalizasyon ilaçlama,güzellik merkezi ilaçlama,iş merkezi ilaçlama,taşıma hizmeti veren grupların ilaçlama,hizmet sektörlerinin ilaçlama,servis otobüsü ilaçlama,düğün salonu ilaçlama,villa ilaçlama,köşk ilaçlama, ofis ilaçlama,market ilaçlaması,mağaza ilaçlama,arazi ilaçlama,gıda yeri ilaçlaması,gemi ilaçlama,uçak ilaçlama,açık ve kapalı her alanda ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Haşereler:

1 Hamam böceği
2 Kalorifer böceği - Pire ilaçlaması,
3 Akrep ilaçlama,
4 örümcek ilaçlama,
5 tahta kurusu ilaçlama,
6 sivri sinek ilaçlama,
7 Karınca ilaçlama ,
8 tahta kurdu ilaçlama,
9 tahta biti ilaçlama,
10 toz piresi ilaçlama,
11 arı ilaçlama,
12 kara Fatma ilaçlama,
13 gümüş böceği ilaçlama,
14 kırk ayak ilaçlama,
15 kertenkele ilaçlama,
16 tesbih böceği ilaçlama,
17 kuş biti ilaçlama,
18 yaban arısı ilaçlama,
19 güve ilaçlama,
20 oryantal hamam böceği ilaçlama ,
21 amerikan hamam böcekleri ilaçlama,
22 kemirgen çeşitleri
23 ev faresi ilaçlama,
24 Lağım faresi ilaçlama,
25 çatı faresi ilaçlama.

Yapı Temizlik Şirketi olarak her tür haşere ve fare sorununuza en ekonomik şekilde son veriyoruz. Böcek ilaçlama,hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama,kalorifer böceği ilaçlama,akrep ilaçlama,karınca ilaçlama,akarlar ilaçlama,güve ilaçlama,örümcek ilaçlama,tahta kurusu ilaçlama,kene ilaçlama,fare ilaçlama,sıçan ilaçlama,lağım faresi ilaçlama,ev faresi ilaçlama,kertenkele ilaçlama,sinek ilaçlama,sivrisinek ilaçlama,karasinek ilaçlama,tahta kurdu ilaçlama,tahta biti ilaçlama,toz piresi ilaçlama,çıyan ilaçlama,kırkayak ilaçlama

DİKKAT ! İlaçlama kime yaptırılmalıdır: ilaçlama hizmeti veren her firma bilinçli değildir. İlaçlama yaptıracağınız firma mutlaka il sağlık müdürlüğünden ruhsatlı olmalıdır, neden?

ilaçlama hizmeti ciddi bir iştir en küçük ihmalkarlık veya vurdum duymazlık insan hayatına mal olabilir,pompacılar diye tabir edilen ilaçlamacılar bilinçsizce nereye hangi ilaç kullanılacağını bilmeden ruhsatsız insan sağlığına % 100 zararlı ilaçları kullanmaktadırlar ,kapınıza reklam broşürü bırakıp kendilerini gerçek firmaymış gibi gösteren sözde ilaçlamacılara dikkat etmelisiniz ,ve farklı amaçlarla kendini ilaçlamacı olarak gösteren kişiler vardır ,ilaçlama yapmak için mekanınıza girip hırsızlık yapan kişiler son zamanlarda oldukça  artmaktadır .ilaçlama yaptıracağınız firmayı araştırın ruhsatını mutlaka görün vep sitelerinde il sağlık müdürlüğünün ruhsatını örneğini görmediğiniz firmalara ilaçlama yaptırmak hem kendi açınızdan çeşitli olumsuzluklarla karşılaşma riski vardır hem de yasal olarak ilaçlama yaptıran ve yapan suçlu duruma düşer.

 


 

Bazı Referanslarımız

Yapı-Tem Temizlik

Yapı-Tem Temizlik

Yapı-Tem Temizlik


Acil Temizlik Hizmeti içinİletişim  |  Hizmetlerimiz  |  Biz Kimiz  |  Ana Sayfa  |  Google Site Map  |  Kurumsal Web Sitemiz
© 2007, All rights reserved by Yapı Temizlik