Ana Sayfa İlaçlama Halı Temizliği Ofis Temizliği İnşaat Sonrası Endüstriyel
Hizmetlerimiz

Ofis Temizliği
Dış Cephe Temizliği
Cam Temizliği
Halı Yıkama Hizmetleri
Endüstriyel Temizlik
Ilaçlama Hizmetleri
Banka Temizliğ
i
Fabrika Temizliği

Kurumsal Temizlik
Koltuk Temizliği
Devamı için

 
Püf Noktası
. Çaydanlığınızın içinde biriken kireç tortusunu temizlemek için, 15 dakika kadar içinde sirke kaynatin.
. Sürahinizin dibi kir tutmuş ise, içine bir avuç tuz ile sirke koyup çalkalayınız, tertemiz olacaktir.
. Bakır kaplarınızı parlatmak için bir bezi sirke ile hafifçe ıslatıp, bakırı ovun.

Devamı için
Endüstriyel Temizlik Hizmeti

Günümüz Türkiye'sinde İşletmeler daha önceki yıllarda olmadığı kadar güç koşullarda varlıklarını sürdürmeye çalışarak, zorlu bir sınavdan geçiyorlar.

Öyle ki, Dünya ve Ülke ekonomisindeki belirsizlikler ve riskler, teknolojideki hızlı ilerleme, müşterilerdeki değişen ihtiyaç ve beklentiler, rekabetçi piyasa koşulları, firmaları oldukça zorlamaktadır.

Bu koşullar altında başarılı olmak ise güçlü bir liderlik, dikkatli iş uygulamaları ve operasyonel verimliliği gerektirir.

İşte bu ortamda hizmet firmaları daha çok önem kazanıyor. Hizmet Firmalarına sadece maliyeti düşürmek için ihtiyaç duyulmuyor, bu firmalar aynı zamanda iş mükemmelliğinin başarılmasına sunulan ürün ve hizmetlerde kalitenin arttırılmasında, etkin ve doğru çözümlerle müşteriye ulaşılmasında, müşteri memnuniyetini en üst düzeye getirmeyi amaçlayan önemli yönetim aracı haline gelmiştir.

Yapı Temizlik olarak bizlerde 2004 yılından itibaren kurumsal şirket anlayışımızla, dışarıdan hizmet kulanımına ihtiyacı olan Kurum ve işletmelere kaliteden ödün vermeden, detaylı ve şeffaf maliyet hesaplama yönetimi ile teknolojik gelişmelerden ve otomasyondan yararlanan, konularında uzman eğitimli kadrolarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

 

 

 


 

Bazı Referanslarımız

Yapı-Tem Temizlik

Yapı-Tem Temizlik

Yapı-Tem Temizlik


Acil Temizlik Hizmeti içinİletişim  |  Hizmetlerimiz  |  Biz Kimiz  |  Ana Sayfa  |  Google Site Map  |  Kurumsal Web Sitemiz
© 2007, All rights reserved by Yapı Temizlik